Prevádzka :

Farská 5/466
Bánovce nad Bebravou
957 01
0901 740 201
laser.impress@icloud.com

  

 

 

 

       

LASER IMPRESS

 LASER IMPRESS vznikla 1.1.2013 ako firma ponúkajúca výrobu v oblasti laserového gravírovania. Postupom času a s narastjúcimi požiadavkami zákazníkov rozšírila ponuku služieb od grafického návrhu až po samotnú realizáciu - laserovou alebo  printovou  technológiou.

Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti reklamy.

Výrobu realizujeme priamo u nás na našich zariadeniach.

 laserové gravírovanie - rezanie 

je využiteľné pre reklamný priemysel (napr. výroba, popis reklamných a darčekových predmetov) ako aj pre široké priemyselné aplikácie v strojárskom a elektrotechnickom priemysle, medicíne a iných odvetviach.

Pre všetkých, ktorí požadujú profesionálny a dlhotrvajúci vzhľad je značenie laserom tá pravá voľba. V priemysle je ideálnym nástrojom pre značenie kovových ako i nekovových materiálov  (oceľ, nerezová oceľ, hliník, keramika a dvojzložkové plasty).

<div class="perex-text" style="font-family: " arial="" ce",="" "helvetica="" arial,="" helvetica,="" sans-serif;="" font-size:="" 12px;="" line-height:="" 15.8079996109009px;"="">

výroba pečiatok

Výroba štočkov laserovou technológiou, kde je možné vyrobiť nie len klasickú pečiatku s firemnými údajmi, ale aj s rôznymi grafickými motívmi. 

Používame mechaniky pečiatok od firmy TRAXX, COLOP. 

kopírovanie a digitálna tlač  

výroba vizitiek, oznámení, brožúr, samolepiek, plagátov ... 

tlač fotografií

fotografie na kvalitný fotografický papier CANON do rozmeru A3+ (320 x 450 mm)