výroba reklamy

Prevádzka :

Farská 466 / 5
Bánovce nad Bebravou
957 01
0901 740 201
info@laser-impress.sk

  

 

 

 

       

LASER IMPRESS

 LASER IMPRESS vznikla 1.1.2013 ako firma ponúkajúca výrobu v oblasti laserového gravírovania. Postupom času a s narastajúcimi požiadavkami zákazníkov rozšírila ponuku služieb od grafického návrhu až po samotnú realizáciu - laserovou alebo  printovou  technológiou. Od 1.10.2018 pribudla v našom portfóliu digitálna UV potlač reklamných predmetov. 

Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti reklamy.

Výrobu realizujeme priamo u nás na našich zariadeniach.

 laserové gravírovanie - rezanie 

je využiteľné pre reklamný priemysel (napr. výroba, popis reklamných a darčekových predmetov) ako aj pre široké priemyselné aplikácie v strojárskom a elektrotechnickom priemysle, medicíne a iných odvetviach.

Pre všetkých, ktorí požadujú profesionálny a dlhotrvajúci vzhľad je značenie laserom tá pravá voľba. V priemysle je ideálnym nástrojom pre značenie kovových ako i nekovových materiálov  (oceľ, nerezová oceľ, hliník, keramika a dvojzložkové plasty).

výroba pečiatok

Výroba štočkov laserovou technológiou, kde je možné vyrobiť nie len klasickú pečiatku s firemnými údajmi, ale aj s rôznymi grafickými motívmi. 

Používame mechaniky pečiatok od firmy COLOP. 

UV potlač

Digitálna potlač 3D predmetov pomocou UV farieb, ktoré sú farebne stále, odolné voči vode a rozmazaniu. Časovo najrýchlejšia metóda potlače. Vhodná pre povrchy bez výstupkov a nerovností.

kopírovanie a digitálna tlač 

výroba vizitiek, oznámení, brožúr, samolepiek, plagátov ...